Kutu Gündem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kutu Gündem

Kutu Gündem - Siyasi ve Politik Meseleler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Her Yerde Tablet Var

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Her Yerde Tablet Var Empty
MesajKonu: Her Yerde Tablet Var   Her Yerde Tablet Var EmptySalı Kas. 30, 2010 10:45 am

Birçok firma tablet ürünlere yönelerek kullanıcılara farklı deneyimler sunmak istiyor. Bu firmalardan biride Sharp.

İki hafta önce Sharp firması uzak doğuda yaptığı büyük tanıtım ile tablet ürünlerini gün yüzüne çıkarmıştı. Bu ürünlerden 5.5 inç ekrana sahip olan kırmızı model (EB-W51GJ-R), gümüş model (EB-W51GJ-S) ve 10.8 inç ekrana sahip model (EB-WX1GJ-B) Aralık ayının onuncu günü kullanıcılar tarafından satın alınabilecek.

Her Yerde Tablet Var 11291101869

Bu üç model de WiFi b ve g desteği sunuyor. Ayrıca ürünlerin üzerinde web tarayıcısı bulunuyor. Micro Sd kart yuvasını da üzerinde taşıyan bu ürünler özelleştirilmiş Google Android işletim sistemi ile birlikte geliyor. Bu işletim sistemiyle Twitter ve Mixi gibi sosyal ağ paylaşım sitelerine bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca ürün büyük bir kütüphane desteği ile geliyor. Bu kütüphane içerisinde oyunlar ve uygulamalar indirmeniz mümkün. Ayrıca bu kütüphane içerisinde 20.000'nin üzerinde e-kitap bulunuyor.
http://kutugundem.yetkinforum.com

Her Yerde Tablet Var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cumhuriyetin kalmadığı yerde cumhuriyet öğretmeni mi kalır ?